فیلمبرداری همایش

فیلمبرداری همایش

فیلمبرداری همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارها

در هر یک از همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارهایی که برگزار می شود جمعی از اندیشمندان ، بزرگان و متخصصین و نخبگان حضور دارند . بنابراین هر سمینار یا کنفرانس مربوط به یک مرکز علمی معتبر و با جمع مهمی از بهترین متخصصین از ادارات و شرکت هاست . این افراد بر اساس رویکرد های حرفه ای گرد هم می آیند تا در بستری مناسب برخی مسائل و مشکلات را بررسی و راه حل هایی را ارائه کنند و دیگران را نیز در جریان امور قرار دهند.

فیلمبرداری همایش

بنابراین در همه این همایش ها حضور گروه فیلمبرداری نقش مهمی دارد تا بتواند از جلسات و کنفرانس ها به بهترین شکل ممکن تصویربرداری کند تا بعد ها بتوان از فیلم های گرفته شده در گنگره ، همایش و سمینار و… استفاده های بسیاری انجام داد . معمولا این فیلم ها در پایان همایش ها و کنفرانس ها به شرکت کنندگان اهدا میشوند که هم به تکثیر و پخش هر چه بهتر آن رویداد بپردازد و هم بستری بهتری برای بادگیری و کسب تجربه بوسیله بازبینی آن فیلمها در شرکت کنندگان در همایش شود . بهتر است بدانید که فیلمبرداری همایش و سمینار های علمی تخصصی کار دشوار و پیچیده ای است زیرا نگاهی تخصصی و ریزبین می طلبد تا بتوان از عمق اهداف جمع ، نتایج را دریافته و با تصویربرداری های هوشمندانه در آینده ازآن ها استفاده موثر داشت.

مجموعه اپیزود فیلم با به کارگیری کادری مجرب و متخصص و با تجربه لازم در زمینه انواع فیلمبرداری همایش ، کنگره ، سمینار و… میتواند به هر چه بهتر شدن سمینار و همایش شما کارفرمایان محترم رنگ ویژه تری ببخشد .
 

برخی از نمونه کارها

 

همایش سالانه شرکت نظارت گستر ایمن

تیزر نمایشگاه و همایش آزمایشگاه مکانیک خاک

تیزر همایش انرژی مثبت

 

نمونه کارهای بیشتر در پیج اینستاگرام

 
 

× ارتباط مستقیم واتس اپ