انیمیشن سه بعدی

انیمیشن سه بعدی

انیمیشن سه بعدی

برای بسیاری از ما تصور این نکته مشکل است که بدانیم که تا چند دهه گذشته، همه ی انیمیشن ها ، افکت ها و سرگرمی ها به صورت دستی بدون دخالت هیچ گونه تکنیک کامپیوتری و یا دیجیتالی ، ساخته، تکثیر و مصرف می شده . از طرفی دیگر اولین انیمیشن تماما دیجیتالی متعلق به جان لستر Jhon Lasseter با نام Luxo Jr است که در تاریخ ۱۹۸۶ و به دنبال آن داستان اسباب بازی Toy Story است که در تاریخ ۱۹۹۵ تماما در محیط کامپیوتری و به صورت دیجیتال تولید شده است که توانست در لیست ده برترین انیمیشن دنیا قرار گیرد نیمه دوم ۱۹۹۰ دنیای انیمیشن و جلوه های ویژه کامپیوتری تغییرات وسیعی پیدا کرد. چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ سخت افزاری‌. ظهور ویندوز NT و لینوکس Linux، پردازنده‌های اینتل ۱۳۸۶ ، رندر فارم‌ها و شبکه‌های کامپیوتری قدرتمند‌تر شدند و پردازش اطلاعات تحت شبکه به زودی جای خود را در میان تولید کنندگان انیمیشن باز کرد.
چیزی که در ساخت انیمیشن سه بعدی به غیر از نیروی کار آمد و مجرب اهمیت زیادی دارد سیستم های کامپیوتری قوی و پر سرعت می باشد . اهمیت وجود این سیستم های قوی بیشتر در زمینه رندر کردن انمیشن در برنامه هایی نظیر ۳d max و مایا کار بسیار سختی برای کارت های گرافیکی و رایانه محسوب می شوند. مشخصات سخت افزاری در این گونه سیستم ها هر چه بالاتر باشد زمان رندر گیری پایین تر خواهد آمد. در برخی از انیمیشن های سنگین شاید زمان رندر گرفتن برای هر فریم به بیش از چندین ساعت زمان نیاز داشته باشد که در نتیجه یک انیمیشن چند دقیقه ای امکان دارد روزها برای رندر گرفتن از آن به زمان نیاز داشته باشد . خوشبختانه گروه هنری اپیزود فیلم با در بر داشتن سیستم های قوی کامپیوتری روز و رندر فارم های خود این نوید را به مشتریان عزیز خود می دهد که انیمشن های با کیفیت سه بعدی خود را با بالاترین کیفیت و زمان ممکن تحویل دهد .

انیمشین سه بعدی

گروه هنری اپیزود فیلم افتخار این را دارد تا در همه ی زمینه های کاری انیمیشن سه بعدی اعم از فیلم های سینمایی ، بازی های رایانه ای ، مستندهای صنعتی و تیزرهای تبلیغاتی خدماتش را به بهترین نحو ممکن ارائه دهد .
شما با دیدن بخشی از نمونه کارهای سه بعدی ما در قسمت نمونه کارها تنها به گوشه ای از خلاقیت و تکنیک های تیم هنری ما مواجه می شوید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال