ساخت فیلم صنعتی

 

 

ساخت فیلم صنعتی و تیزر صنعتی خلاقیت در کار فیلمسازی به شمار میرود. اما خلاقیت را نباید کنترل کرد زیرا کنترل آن، موجب از بین رفتن خلاقیت می‌شود. این موضوع ضمن اینکه کاملاً صحیح است باعث شده است که بسیاری از فیلم ها یا تیزر های صنعتی که در گذشته در حوزه بازاریابی ساخته شده اند، موضوع های متنوعی نداشته باشند، اما چارچوب آنها مشخص برای تیزر صنعتی و فیلم صنعتی است. این امر بینندگان یک فیلم صنعتی یا تیزر صنعتی را دلزده میکند و نیز در عین حال صاحبان صنعت و سازمان‌ها را در به کارگیری و استفاده عملی از این علم با مشکل مواجه کرده و مطالب مطرح شده در ساخت فیلم های صنعتی و تیزر های صنعتی را به شکلی، چند بعدی نموده است، که ارتباط بین آنها را نمی توان کشف کرد، اما در عین حال یک فیلم صنعتی یا تیزر صنعتی و تبلیغاتی زیباست. زیرا در انواع فیلم های صنعتی و تیزر های صنعتی و تبلیغاتی مطالب جذاب و دیدنی اما نامرتبط و از هم گسیخته ای وجود دارد.

در سال‌های آغازین دهه ۱۹۶۰ به اصطلاح آمیزه و یا اجزای بازاریابی در ساخت فیلم صنعتی و تیزر صنعتی، که مرکب بود از چهار عامل عمده کالا، قیمت، توزیع و ترویج پیشنهاد شد و به وضعیت ساخت فیلم صنعتی و تیزرهای صنعتی سر و سامانی داده شد.

 

ساخت تیزر صنعتی و تبلیغاتی نقش بسیار بالایی در میزان فروش محصولات صنعتی، معرفی کارخانه و بطور کل تبلیغات دارد.

 

اهداف ساخت تیزر صنعتی

وقتی ساخت فیلم صنعتی و تیزر صنعتی در نقش یک استراتژیست ظاهر می شود طبیعتا مقوله هدف، بخش بنیادینی را بازی میکند. در جواب اینکه ساخت فیلم و تیزر صنعتی مشکل است، یا خیر؟ افراد تازه یادشان می‌افتد که باید برای تبلیغات درست و بجا چگونه با آن مبارزه کنند و در این همه، اصطلاحات یک مدیر هدفمند در ساخت فیلم صنعتی و تیزر صنعتی نقش آتش نشان را بازی می‌کند، اگر قرار است تیزر صنعتی موفق شود باید دانست هدف از ارائه آن چیست؟

 

شماره تلفن:    ۲۴ ۵۳ ۴۰ ۸۸ ۰۲۱

شماره همراه: ۱۶ ۶۹ ۷۷۹ ۰۹۱۲

 

برخی از نمونه کارها

————————————————————————

تکنیک های ساخت تیزر صنعتی

 

ساخت فیلم صنعتی و تیزر صنعتی از نظر تکنیکی عبارت است از هر نوع معرفی غیر شخصی و ترویج ایده ها – کالاها و یا خدمات که یک فرد یا موسسه مشخصی آن را انجام میدهند.

تعریف ساخت فیلم و تیزر صنعتی دارای چهار قسمت است که هر یک را جداگانه بررسی می کنیم:

۱-  غیرشخصی: 

وقتی کالایی با مراجعه شخصی و به املاقات حضوری فروشنده به فروش برسد آن را فروش شخصی می‌گویند. در حالیکه آگهی تیزر صنعتی مکمل و یا جانشین فروش شخصی است که به طور غیر شخصی به وسیله واسطه ها و یا وسایل تبلیغاتی مانند روزنامه، مجله رادیو و تلویزیون به عمل می آید. البته یک نسبت نزدیکی بین آگهی تیزر صنعتی و فروش شخصی وجود دارد ولی آنها دو نوع فعالیت مختلف هستند.

۲-  ترویج ایده ها، کالاها و خدمات :

ساخت فیلم صنعتی، تیزر صنعتی و تیزر تبلیغاتی فقط مربوط ترویج اجناس قابل لمس نیستند بلکه خدماتی که بانک، شرکت های بیمه، خطوط هوایی و …. به مردم پیشنهاد می کنند نیز نیازمند ساخت تیزر صنعتی و تیزر تبلیغاتی است. این در حالی است که ساخت تیزر صنعتی و تبلیغاتی در خصوص جلوگیری از اعتیاد، تصادفات، بیماری های مسری و بسیاری از هدف های ملی دیگر نیز می‌تواند انجام گیرد، که جنبه ملموس ندارد.

۳-  در مقابل پرداخت وجه: با اضافه کردن این قید آن دسته از اطلاع‌رسانی هایی که شرکت انجام میدهد و برای آن وجه نمی پردازند از شمول ساخت تیزر صنعتی و تبلیغاتی خارج می‌شود. نظیر کارهایی که روابط عمومی بعضا انجام می‌دهد.

هنگامی که نام یک شرکت و یا یک جنس یا خدمتی در یک مجله یا روزنامه با نظر موافق ذکر می شود، این تذکره کهن است، به منظور دادن اطلاعات و یا سرگرمی خوانندگان.

۴-  فرد یا سازمان مشخص: وقتی که منبع یک ایده معلوم نیست برای دریافت کننده آگهی مشکل است که ارزش آن را بتوانند ارزیابی نمایند.

 

روند حرکتی موسسه هنری اپیزود فیلم بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کیفیت برتر و رضایتمندی مشتری بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

 

ما در موسسه ی اپیزود فیلم قصد داریم تا با بهترین کیفیت در صنعت فیلمسازی و فیلمبرداری ، همیشه شما کارفرمایان محترم را خوشنود و راضی از بهترین فیلم صنعتی تولید شده ببینیم.

تعرفه ساخت فیلم صنعتی

همچنین شرکت اپیزود فیلم در نظر گرفته برای حمایت از تولید کشور و گسترش هرچه بیشتر مشاغل داخلی یک پلن هم به پلن های بالا اضافه کند (ساخت فیلم تبلیغاتی ارزان)  که در آن هزینه تولید نهایی تیزر به مبلغ ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال میباشد.

برخی مشتریان ما

دیدگاه خود را بنویسید